Witaj w społeczności zaangażowanych ojców, którzy chcą budować dobre relacje ze swoimi dziećmi i rozwijać się jako rodzice

Uniwersytet Ojców. Wychowawca i opiekun

Dziś zastanawialiśmy się nad tym jak mój profil osobowości jako człowieka wpływa na to, jakim jestem ojcem i jak wychowuję swoje dzieci.
 
Nasz ekspert, Romeo Grzębowski - Prezes Zarządu Extended DISC Polska sp. z o.o. i ojciec trójki dzieci,  przedstawił nam w szczegółach to, co determinuje nasze zachowanie. Ojcowie przed spotkaniem wykonali badanie osobowości Extended DISC, dzięki czemu dostali dokładną informację nt. tego jak zachowują się w sposób naturalny, co jest ich mocną, a co może być ich słabą stroną w codziennych relacjach w rodzinie i z dziećmi. Omówiliśmy wiele przykładów różnych typów osobowości i tego, jak one mogą sprzyjać wychowaniu dzieci, a kiedy mogą to wychowanie utrudniać.
 
Jak zawsze wymieniliśmy się też najlepszymi praktykami w omawiamy zakresie.
 
Kolejne spotkanie już 14 maja 2014. Gościem będzie prof. A. J. Blikle z najsłynniejszej rodzinnej firmy cukierniczej w Polsce, który opowie nam o swoich doświadczeniach z wprowadzania dzieci w sprawy społeczne (rola: Ojciec - Obywatel).
 

Skomentuj