Witaj w społeczności zaangażowanych ojców, którzy chcą budować dobre relacje ze swoimi dziećmi i rozwijać się jako rodzice

Startuje Uniwersytet Ojców. Kieszonkowe

Uniwersytet Ojców to spotkania zapracowanych, ale zaangażowanych ojców, na których omawiamy istotne problemy dot. wychowania dzieci, poszukujemy najlepszych rozwiązań, wymieniamy się własnymi doświadczeniami.

Nasze 1. spotkanie:
10. października 2012 (środa), godz. 17.45- 19.45

Warszawa, Uczelnia Łazarskiego
ul. Świeradowska 43 (metro Wilanowska), wejście F, X piętro, Klub Profesorski.

Temat: KIESZONKOWE

Dawać dziecku kieszonkowe? Jego rówieśnicy już dostają. Ale pewnie zaraz wyda je na słodycze i zabawki. A może płacić dziecku za wykonanie jakieś pracy? Doświadczyłoby, jak ciężko je zarobić. A gdyby płacić dziecku za obowiązki? No tak, ale jak zacznie żądać kasy nawet za wyniesienie śmieci?! I co tu zrobić?!

Jeśli Twoje dziecko ma 5-16 lat, a Ty jesteś ojcem i zadawałeś już sobie podobne pytania, to zapraszamy Cię na spotkanie.

Dlaczego warto?
- zagadnienie przedstawi ekspert - dr Aleksander Kisil, doktor psychologii, autor książki o finansach rodzinnych i ojciec dorastających dzieci;
- a zaproszeni ojcowie będą mieli okazję przedyskutować najlepsze praktyki uczenia dzieci obchodzenia się z pieniędzmi w gronie zaangażowanych ojców.

Zachęcamy do zabrania wizytówek.
Spotkania są bezpłatne, prosimy jedynie o współudział w pokryciu kosztów cateringu w wysokości 20 zł.

Spotkanie będzie miało kameralny charakter, stąd liczba miejsc jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń
e-mailem na adres: ispiz@lazarski.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj