Witaj w społeczności zaangażowanych ojców, którzy chcą budować dobre relacje ze swoimi dziećmi i rozwijać się jako rodzice

Uniwersytet Ojców: Czas wakacji = czas budowania relacji z dzieckiem

Witaj Ojcze,

Lada chwila wakacje. 9 tygodni naszej mniejszej aktywności zawodowej, zarazem czasu wolnego dla naszych dzieci. Nam ciągle brakuje czasu na dzieci, więc nadarza się świetna okazja!

Warto wykorzystać czas wakacji na to, by rozwijać swoją relację z dzieckiem/ dziećmi. Nie ma dwóch takich samych dzieci. Ale każde dziecko lubi spędzać czas z rodzicami i bardzo lubi aktywności jeden na jeden (tylko z jednym rodzicem, bez rodzeństwa).

Dlatego zachęcamy Cię do poświęcenia chwili na zastanowienie się: na jakim etapie rozwoju jest moje dziecko? czego potrzebuje, pragnie? co jest dla niego/dla niej ważne właśnie teraz? Jak JA mógłbym wykorzystać czas wakacji na wspólne rozwijanie pasji, wspólne przygody, aktywności, ważne sprawy? A potem pozostaje już tylko zaplanować to, co naprawdę ważne.

Na spotkaniu:

- przeprowadzimy Cię przez ww. serię pytań, byś mógł szybko i sprawnie przeanalizować gdzie jesteście i co jest dla WAS ważne,
- pokażemy, jak szybko i skutecznie zaplanować wakacje dla siebie, dzieci i całej rodziny,
- wymienimy pomysły nas ojców na wakacje z dzieciakami – z pewnością będą one dla Ciebie dodatkową inspiracją i bodźcem do działania.

 

21 maja 2015 o 17:45 (do ok. 20)

Bar „Friends”, ul. Marszałkowska 136 (róg Świętokrzyskiej i Szkolnej), na przecięciu dwóch linii metra.

Friends_mapa-dojazdowa2Friends_widok-z-zewnFriends_widok-wewn

Zgłoszenia na adres: uniwersytet@klubojcow.pl

Spotkania są świetną okazją do poznawania innych aktywnych ojców i do budowania sieci kontaktów (warto wziąć wizytówki).

Informacje o Uniwersytecie Ojców.

Informacje o III edycji Uniwersytetu Ojców.

Zapraszamy!

Skomentuj