Witaj w społeczności zaangażowanych ojców, którzy chcą budować dobre relacje ze swoimi dziećmi i rozwijać się jako rodzice

Uniwersytet Ojców: Błędy finansowe rodziców błędami dzieci?

Witaj Ojcze,

Uniwersytet Ojców to spotkania zapracowanych, ale zaangażowanych ojców, na których omawiamy istotne problemy dot. wychowania dzieci, poszukujemy najlepszych rozwiązań, wymieniamy się własnymi doświadczeniami.
Na najbliższym spotkaniu chcemy z Wami przedyskutować temat:

BŁĘDY FINANSOWE RODZICÓW BŁĘDAMI DZIECI?

Gościem wtorkowego spotkania będzie Ireneusz Trąbiński, Prezes firmy FinGroup sp. z o.o., który pokaże nam:

- jakie błędy finansowe popełniamy jako dorośli zarządzając swoimi biznesami?
- jakie błędy finansowe popełniamy jako rodzice zarządzając finansami domowymi?
- oraz jak może to wpływać na edukację finansową naszych dzieci i ich przyszłe poważne decyzje finansowe?

To kompletnie inny punkt widzenia od tego, jaki przyjmowaliśmy dotychczas. Czyniliśmy bowiem niemal automatyczne założenie, że nasza (rodziców) wiedza i umiejętności finansowe są co najmniej dobre i to było punktem startowym uczenia dzieci obchodzenia się z pieniędzmi. Czy słusznie? Przyjdź i sprawdź!

FinGroup sp. z o.o.
na co dzień wspiera firmy średniej wielkości w efektywnej strategii finansowej i zarządzaniu finansami. Firmy na tyle duże (zwykle powyżej 20-30 osób), gdzie nie wystarczą już tylko wiedza i umiejętności finansowe właściciela czy księgowej, a jednocześnie na tyle małe, że nie mogą korzystać ze złożonych systemów finansowych i podpowiedzi dużych firm doradztwa finansowego. Firmy, jakich w Polsce jest bardzo wiele, a które często miewają trudności związane z zarządzaniem finansami niedopasowanym do wielkości i stopnia skomplikowania firmy, bo ich właściciele nie potrafią mentalnie dokonać kroku naprzód używając nieefektywnych już rozwiązań.

Czy my rodzice nie robimy podobnie, nie nadążając za rozwojem swoich jakże bystrych dzieci i ucząc ich nieadekwatnych metod działania?

Dlaczego warto?
- to wyjątkowa okazja podyskutować z ekspertem pracującym na co dzień z dorosłymi zarządzającymi finansami swoich dużych biznesów, ojcem dorosłych już dzieci,
- my zaproszeni ojcowie będziemy mieli okazję przedyskutować nasze najlepsze praktyki w tym zakresie, poznać się i wymienić kontaktami z innymi zaangażowanymi ojcami.

12 kwietnia 2016 o 17:45 (do ok. 20)

Bar „Friends”, ul. Marszałkowska 136 (róg Świętokrzyskiej), na przecięciu dwóch linii metra.

Friends_mapa-dojazdowa2Friends_widok-wewnFriends_widok-z-zewn 

Zgłoszenia na adres: andrzej@klubojcow.pl  

Zachęcamy do zabrania wizytówek.

Informacje o Uniwersytecie Ojców.

Informacje o IV edycji Uniwersytetu Ojców.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Skomentuj